Marek Ciepliński
Gitara, Vocal
Łukasz Ciepliński
Klawisze, Vocal

Witamy serdecznie na stronie internetowej zespołu muzycznego Cieplińscy.

Jeśli szukają Państwo najlepszego zespołu na wesele w województwie kujawsko pomorskim – to gratulujemy dobrego wyboru!

Nasz zespół tworzą dwie osoby: Marek Ciepliński, który gra na gitarze i śpiewa oraz Łukasz Ciepliński, który gra na instrumentach klawiszowych i również śpiewa.

Posiadamy bogate doświadczenie w oprawie muzycznej wielu imprez. Mieliśmy okazję obsługiwać zarówno małe przyjęcia jak i duże imprezy. Gramy nie tylko na weselach czy poprawinach, ale także na innych uroczystościach rodzinnych: 18–nastkach, urodzinach, rocznicach, jubileuszach. Nasza muzyka doskonale sprawdzi się także na studniówkach, imprezach karnawałowych czy sylwestrach.

Naszą zaletą jest duża muzyczna kreatywność, dzięki temu potrafimy dobrać repertuar odpowiedni dla uczestników w każdym wieku. Prowadzone przez nas imprezy są oryginalne, a muzyka rozbawi i porwie do tańca każde pokolenie.

Muzyka weselna to nasza pasja. Uważamy, że powinna być dopasowana do gustu gości, ale przede wszystkim powinna sprawić, że parkiet nigdy nie będzie pusty. W naszym repertuarze znajdują się najpopularniejsze przeboje muzyki rozrywkowej od lat 50-tych do 90-tych. Nie zapominamy także o wprowadzaniu do naszej oferty najnowszych hitów. Fani muzyki biesiadnej, country czy disco-polo także znajdą coś dla siebie.

Najczęściej prowadzimy oprawę muzyczną wesel w Bydgoszczy i okolicznych miejscowościach. Jednak nie ograniczamy się tylko tym rejonem, działamy w całym województwie kujawsko-pomorskim.

Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu. Chętnie umówimy się na spotkanie i odpowiemy na wszelkie pytania.

Zespół Cieplińscy

 

zespol_weselny_cieplinscy