Haft diamentowy jak wykonać?

Haft diamentowy jak wykonać i od czego zacząć?

Haft diamentowy, zwany również „diamentowym malowaniem” to stosunkowo nowe hobby twórcze, które pozwala na wykonanie ładnych dzieł sztuki z niewielkich koralików – dżetów zwanych „diamentami”, które należy przykleić na płótnie w odpowiednio wskazanych miejscach układających się w obraz.

Od czego zacząć i haft diamentowy jak wykonać?

Diamentowe malowanie znajduje się gdzieś w połowie drogi między klasycznym haftem krzyżykowym a malowaniem według numeru. Powiedzmy, że jest to nowoczesna i bardzo zabawna wersja, która pozwala pobudzić pracę neuronów, ale także znacznie zredukować stres. Dlatego też haft diamentowy stał się niezwykle popularnym hobby a także mocno wpisuje się w nurt DIY, czyli wykonywanie zajęć z serii „zrób to sam”.

Co ciekawe, wiele osób zastanawia się nad następującym zadaniem: haft diamentowy jak wykonać? Wiele osób też przyznaje, że mocno uzależnia samo obserwowanie procesu, jak tego typu praca stopniowo nabiera kształtu, fakt przyklejania diamentów rysikiem lub szczypcami, podążając za symbolami, a następnie delikatny dźwięk, za każdym razem, gdy na odpowiednim miejscu umieszczony zostaje diament. To bardzo miła i relaksacyjna forma spędzania wolnego czasu!

About the author /


Related Articles

Archiwa